Modele sesje zdjęciowe

Hubert Gromadzki Jak grecki bóg, poetycka żaklina ta Dinh i Szymon Reich, qui wreszcie pokazał, co Potrafi w modelingu. Pierwsza Naga Polska kosztowała uczestników Top Model 7 dire Wiele. KTO poradził sobie Najlepiej? Jednak nie Wszyscy. Sophie Reich i Michał Borzuchowski ze względu na niepełnoletność nie pozowali Nago. Pozostali uczestnicy, w chwili dyskomfortu, Mogli essaie Stop, Choć durer Jak podkreśliła Anja-do odważnych Świat należy. Najbardziej stresowała się Magda, której Kolor włosów sprawiał największy problème. Także Franciszek Strąkowski sprawiał wrażenie spiętego Przed aparatem, Podobnie que Jak Natalia gorączka, która nie wiedziała, Jak się ułożyć. Oliwia Zasada czuła presję, ponieważ à Ona wygrała w pierwszym odcinku i jej zdjęcie zostało uznane za najlepsze. Stresowała się także pająkami i owadami mieszkającymi Wśród roślinności, na TLE której pozowała. Boi się ich bowiem paniznie. Żaklina ta Dinh myślała tylko o tym, Jak zareaguje jej Tata. Hubert Gromadzki Mia ł za à w sobie Wiele luzu, un fotografka Sonia Szóstak doceniła jego fotogeniczność.

Szymon Reich pokazał swoje umięśnione ciało, czego z kolei Zabrakło u Piotra Muszyńskiego. Dla Ani markowskiej Naga Polska okazała się przełomowa-Zarówno dla korzystam jako Kobiety, Jak i Modelki. Za à Kasia szklarczyk wyznała bardzo przykrą historię z przeszłości, Bo Być może pomoże tym Straży dziewczynom w zaakceptowaniu siebie. 22-Latka w pogoni za doskonałym ciałem odchudzała się drastycznie i w pewnym momencie zachorowała na bulimię. Na sesji pokazała swoje piękne i zdrowe ciało, które ponownie zyskało uznanie jurorów. Daria Dąbrowska przez Anję i Sonię została nazwana… magiczną. Świetnie poradziła sobie na sesji. Aż trudno uwierzyć, że nie lubi Swojego ciała! Doceniło je za au jury, które zdjęcie rudowłosej 18-Latki uznało za najlepsze w tym odcinku! Sporo komplementów OD Dawida Wolińskiego, joanny Krupy, kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki i Anji Rubik, która zasiadła w jury podczas panelu, otrzymał także Hubert. Uznany został za Niezwykle fotogenicznego, a Anja przyznała, że na zdjęciu wygląda Jak grecki bóg! Szymon został za to pochwalony przez Marcina, że wreszcie pokazał, co Potrafi jako Model.

Ani markowskiej nie podobało się jej własne zdjęcie, dostrzegła w NIM swoją Majku zarysowaną szczękę je blizny bĩące pozostałościami po trudach choroby, z którą zmagała się przez Lata. Według Anji Akurat je, Może uczynić swoim Atutem. Anna Markowska z top modèle 7: poznajcie jej niezwykłą historię > > > Jurorzy nie byli zachwyceni zdjęciem Oliwii, którą negatywne oceny doprowadziły do łez. I à właśnie Ona wraz z Franciszkiem Strąkowskim je Natalią Gorączką była zagrożona opuszczeniem programu. Ostatecznie przeszła do kolejnego odcinka, un z Top Model 7 pożegnała się Natalia.